+48 607 916 051 MEC.ROMANOWSKA@GMAIL.COM
      

Konsulting

W kancelarii zajmujemy się doradztwem prawnym i strategicznym dla firm zainteresowanych wprowadzeniem i rozwojem biznesu w Polsce i Hiszpanii.

Oferujemy usługi związane z kompleksową obsługą prawną działań przedsiębiorstw w szczególności z zakresu prawa gospodarczego, procesowego i prawa pracy. Zajmujemy się także doradztwem strategicznym w zakresie strategii biznesu i zarządzania zasobami ludzkimi. W zakres naszego doradztwa wchodzą m.in. analiza rynku, pomoc w otwieraniu działalności na terenie Polski i Hiszpanii, zarządzanie oddziałami na terenie obydwu państw, pomoc w procesie inwestycyjnym w trakcie całego okresu otwierania działalności.

W tym zakresie współpracujemy z firmą Gate 24 Consulting: gate24consulting.es

Iwona Gieldowska

Dyrektor Działu Rozwoju Biznesu i Marketingu

Odpowiada za działania marketingowe, kreowanie wizerunku i public relations, a także za wsparcie rozwoju biznesu wszystkich praktyk w biurze. Iwona bierze czynny udział we wspólnym tworzeniu i rozwijaniu strategii handlowej naszej kancelarii i pozyskiwaniu nowych relacji biznesowych. Posiada bogate doświadczenie w marketingu i komunikacji zdobyte podczas lat pracy w projektach i globalnych korporacjach. Posiadając tytuł magistra stosunków międzynarodowych i zarządzania handlowego oraz marketingu, Iwona ukończyła również prawo, specjalizując się w prawie Unii Europejskiej.

iwona.gieldowska@gate24consulting.es